FIRMA

SAWOGAZ Krakowiak Spółka Jawna

Sawogaz Krakowiak Spółka Jawna powstała wskutek transformacji jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej od 1989r. przez Czesława Krakowiak, przejmując jej doświadczenie, wypracowane przez 25 lat rynki i obszary działania. Sawogaz Krakowiak Spółka Jawna została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru pod numerem KRS 0000479699 w październiku 2013r.

SAWOGAZ to polska, rodzinna firma nawiązująca w sowim działaniu do najlepszych tradycji rzemiosła i myśli technicznej. SAWOGAZ to firma o 100% kapitale polskim, rodzinnym wypracowanym przez 26 lat działalności, którym zarządza drugie pokolenie. Siedziba Firmy mieści się w Świeciu przy ul. Bydgoskiej 1 w obrębie strefy przemysłowej zakładów produkcji papieru.

SAWOGAZ Krakowiak Sp. J. w ostatnich 3 latach odnotowała dynamiczny wzrost liczby i wielkości realizowanych zamówień i co za tym idzie znacznie zwiększyła swoje obroty i możliwości realizacyjne. Przed przekształceniem SAWOGAZ w Sp. J. - w 2010r firma poszerzyła gamę oferowanych usług o branże elektryczną i automatyki przemysłowej w zakresie wykonawstwa i projektowania utrzymując jednocześnie wiodący charakter usług mechanicznych i spawalniczych. SAWOGAZ oprócz kontynuacji świadczenia usług na terenie Polski prowadzi projekty poza granicami naszego kraju: w Szwecji, Finlandii, Austrii, Belgii, Niemczech.

SAWOGAZ obecnie

Pracownicy

50-60 wysoko wykwalifikowanych pracowników (ślusarzy, mechaników, spawaczy, monterów)

12 pracowników biurowych

Dynamiczny rozwój firmy

ciągłe inwestycje w podnoszenie kompetencji pracowników

rozwój zaplecza infrastrukturalnego

inwestycje w nowoczesny sprzęt spawalniczy, montażowy

specjalizacja w kierunku zarządzania projektami oraz koordynowanie inwestycji pod klucz

Uprawnienia

Kwalifikacje Urzędu Dozoru Technicznego, oraz Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach do wytwarzania, napraw zbiorników ze stali węglowej, nierdzewnej, kwasoodpornej oraz tworzyw sztucznych.